1. Kullanım Şartları:

tshirtbaskimerkezi.com tescilli bir markadır. www. tshirtbaskimerkezi.com (tshirtbaskimerkezi.com) internet sitesinde bulunan tüm resim, yazı ve grafikler, görsel ve fonksiyonel içeriklerin her hakkı saklı ve Tshirt Baski Merkezi’ne aittir. Site içeriğinde bulunan metin, grafik, fotoğraf ve diğer öğeler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve kullanılamaz. Lütfen daha fazla bilgi için Kullanıcı Sözleşmesi‘ni inceleyiniz. Sorularınız için info@tshirtbaskimerkezi.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.

  1. Gizlilik Politikası:

tshirtbaskimerkezi.com, müşterilerinin sisteme üye olmak için verdikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul eder ve hiçbir koşul altında herhangi bir üçüncü; taraf ile bu bilgileri paylaşmaz.

  1. Güvenlik Bilgisi:

tshirtbaskimerkezi.com internet sitesi veri tabanlarında bulunan ve tshirtbaskimerkezi.com üyelerine ait gizlilik arz eden tüm bilgiler, 128 bit SSL güvenlik sistemi kullanılarak şifreli bir şekilde sisteme kaydedilmekte ve saklanmaktadır. tshirtbaskimerkezi.com internet sitesi, kullanıcıların kredi kartı bilgilerine kesinlikle erişmemekte, ve bu bilgileri hiçbir koşul altında kaydetmemektedir. tshirtbaskimerkezi.com üyelerinin satın alma işlemi sırasında vermeleri gereken kredi kartı bilgileri, www.tshirtbaskimerkezi.com internet sitesiyle hiçbir teknik bağlantısı olmadan, doğrudan anlaşmalı bankaların sanal pos sistemine iletilmektedir. Gizlilik arz eden kredi kartı bilgilerinin korunması işlemi, iligili bankalar tarafından, uluslararası standartlara uygun olarak üstlenilmektedir.

  1. Sipariş İptal Politikası:

Müşterilerimiz, standart ürün siparişlerini, siparişleri kargoya verilmemiş ise iptal edebilirler. İptal işlemini, info@tshirtbaskimerkezi.com adresine, konu başlığında “Sipariş Numarası ve İptal Talebi”ibarelerinin bulunduğu bir e-posta göndererek, veya 0 212 240 41 26 / 0 536 739 91 12 numaralı telefonları arayarak gerçekleştirilebilirler.

“ALICI KULLANICILAR” ın kendi fotoğraflarını, tasarımlarını ve / veya sloganlarını kullanarak kendilerine özel tasarladıkları ürünlerin bulunduğu siparişleri ise, ürünlerin “ŞİRKET” tarafından üretimi yapılmadan önce iptal etme hakkına sahiptirler. İptal işlemini, info@tshirtbaskimerkezi.com adresine, konu başlığında “Sipariş Numarası ve İptal Talebi”ibarelerinin bulunduğu bir e-posta göndererek, veya 0 212 240 41 26 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirilebilirler.

  1. Ürün İade Politikası:

Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünleri, teslimat tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde iade edebilirler.

Satın alınan ürünlerin herhangi bir defo, yanlış basım veya işlevsel bozukluk içermesi durumundaysa, müşterilerimiz ürün veya ürünleri 15 iş günü içerisinde iade edebilirler.

İade işlemi için Kullanıcı Sözleşmesi‘nin incelenmesi, ve iade işleminde sorun olmaması için gerekli şartların tümünün yerine getirilmesi gerekmektedir.

  1. İletişim:

Tshirt Baski Merkezi / Volkan Bulut

Telefon:

0 212 240 41 26

Adres:

Mehmet Nezih Özmen Mah. Zeki Sok. No:3/12 Güngören / İSTANBUL

E-posta:

info@ tshirtbaskimerkezi.com