T-SHIRT  BASKI MERKEZİ

DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİSİ İLE KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

T-Shirt Baskı Merkezine Hoş Geldiniz. Kendiniz, işiniz veya organizasyonunuz için giyilebilir tekstil ürünlerine baskı mı yapmak istiyorsunuz?  Her türlü tekstil ürününe dijital kalitede hızlı ve ekonomik baskılar T-shirt Baskı Merkezinde sizleri bekliyor.

T-Shirt, Polo Yaka T-Shirt, Sweatshirt, Atlet, Bez Çanta, Önlük gibi giyisi ve aksesuarlarınıza dilediğiniz renkte yüksek çözünürlüklü baskı imkanı sunuyoruz.

Bir örnek uretilmiş, seri üretim gorsellerden veya yazılardan sıkıldıysanız, aklınızda bir tasarım ya da bir fikir varsa, insalara vermek istediginiz bir mesajınız varsa bize ulaşın sizi yansıtacak gorseli birlikte hazırlayalım.

Ayrıca basılabilir ürünlerimiz tekstil ürünleriyle sınırlı değil kupa, kalem, defter, ajanda, albüm, poster, canvas tablo gibi bir çok ürünün baskısında da  hizmetinizdeyiz. Eğer aklınızda sevdiklerinize özel bir hediye hazırlamak varsa bize ulaşın sizler için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

Baskı adeti farketmeksizin dilerseniz bir adet, dilerseniz toplu siparişlerinizle ilgili bilgi almak için bizlere 0 212 240 41 26 numaralı telofonumuzdan, info@tshirtbaskimerkezi.com mail adresinden veya 0 536 739 91 12 numarasından whatsapp uzerinden bizlere ulaşabilirsiniz…

Dilerseniz iletişim sayfamızdan formu doldurun biz size dönüş yapalım…